slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe pojęcia nakreślające stereotypową damę? My znamy: uczucie, rodzina oraz wyglad. Co ukrywa się pod podanymi pojeciami? Czego pragną panie? Czego nie tolerują? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak postrzega siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują obie ze stron? Damy uwielbiają czuć się zdobywane. Większość lubi kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednak nie akceptują postawy w nieskończoność zaabsorbowanego kochanka. Jak często mawiają z jednej strony potrzebują czułości, stałości w uczuciach, jednak w drugiej połowie skrycie pragną by ich kochanek od czasu do czasu stawiał opory, był niedostępny. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom również kochają zdobywać, bo kogo satysfakcjonuje w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a dopiero co więź czy też uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego jak dogodzić oczekiwaniom pięknych kobiet? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Dbaj o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj jej mniejsze lub wielkie potrzeby, żeby pamiętać jakie z nich są najistotniejsze i na tych skoncentruj się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to dyskusja jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że relację należy pielęgnować często drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później po prostu gaśnie. To właśnie sprawia, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna