producenci-dodatkow.pl

Produkty złotnicze posrebrzane, albo też z metali szlachetnych? Jakie z nich kupujemy częściej? Ta walka ma miejsce całkiem nie krótko na świecie. Teraz spróbujemy odpowiedzieć na ten temat. Choć temat nie wydaje się aż tak nieskomplikowane jak mogłoby się zdawać. Powyżej wymienione gatunki wyrobów jubilerskich mają znane minusy choć i powszechnie znane zalety noszenia.
Biżuteria prawdziwa – z reguły wytwarza się takie modele z czystego metalu. Z tego powodu pozostaje sporo droższa. Produkuje się taką biżuterię obrabiając rudy srebra. Jest zdecydowanie bardziej prestiżowa i właśnie z tego powodu chętnie kupują ją ludzie zamożniejsi. Także istotne pozostaje lokalizacja jej prezentacji, zazwyczaj są to galerie jubilerskie. Jest ładnie zaprezentowana w podświetlonych, gablotach. W czasie jej nabywania zazwyczaj zainkasujemy śliczne szkatułkę. W złotniczym punkcie obsługa z pewnością pozostanie milsza i na wyższym poziomie. Wyroby złotnicze prawdziwe o czym także nie powinniśmy nie pamiętać, nie uczulają.
Sztuczna biżuteria – pozostaje najczęściej wytwarzana ze połączenia zwykłych metali i plateruje się ją niewielką powłoką złota. Te modele w miarę w niekrótkim czasie tracą swój wygląd i kobiety wyrzucają je. Ich największa zaleta to oczywiście niska cena zakupu. Niestety uważamy, że może wywoływać uczulenia, z reguły modele z zawartością miedzi. Co ważne linie biżuterii platerowane pozostają wybitnie piękne ze względu na stop, po prostu dużo łatwiej ją wyprodukować. Sety W tym przypadku z reguły składają się z dwóch części – – naszyjnika i kolczyków.
Podsumowując biżuteria z metali szlachetnych jest lepiej wykonana oraz nie wywołuje reakcji skórnych. Choć pozostaje znacznie w wyższej cenie, co więcej nie ściera się aż tak szybko jak platerowana. Z drugiej strony linie biżuterii sztucznej są wymyślniejsze i tańsze. Który typ pozostaje lepszy? Naszym zdaniem biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow