bizuteria-2020.pl

Wyroby jubilerskie jest to pojęcie nad wyraz szerokie. Jak możemy je z kategoryzować? Jak najbardziej biorąc pod uwagę materiał, z jakiego zostały wyprodukowane oraz jakie dodatki wykorzystano. Tutaj tymczasem przeprowadzimy kategoryzację typologiczną produktów złotniczych.
Łańcuszki na Szyję – lubiane od wielu lat, zarówno przez panie i panów. Delikatna zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze noszona na piersi to sedno damskiego wdzięku.
Złote kolczyki jest następny rodzaj kobiecych wyrobów jubilerskich. Z reguły wytwarza się je ze złota. Odróżniamy wiele klas zapięć, miedzy innymi „Angielski”. Właśnie one są najpopularniejsze na świecie ze wszystkich rodzajów biżuterii.
Pierścienie od lat zdobią nie tylko męską dłoń. Są takie zwyczajne, ale też modele z kamieniami. Z reguły przypisuje się im określoną personifikacje.
Bransolety – niewielkie łańcuchy jakie dziewczyny z reguły noszą na dłoń, choć od pewnego czasu i na nogę, od niedawana stało się to nieprzeciętnie „cool and sexy”
Beads – gatunek, który wszedł do nas z pięknych Włoch. Koraliki wkładane są tutaj na mocno splecioną bransoletę z zatrzaskiem. Z uwagi na fakt, że zawieszki pojawiają się w bardzo dużej liczbie modeli praktycznie każda bransoletka pozostaje oryginalna.
Na rynku znalazła swoje miejsce również edycja mająca swoje korzenie w Ameryce. Gdzie charms są podwieszane do bransoletki przy użyciu niewielkiego karabinka. Dostały one miano charmsów.
Obrączki – należą do rodziny pierścionków. Ostatnio zdecydowanie zyskały popularności. Zakochani marzą posiadać wzory spersonalizowane ponadto indywidualną sentencją.
Zegarki – nasza ostatnia grupa z segmentu biżuterii. Niezwykle często noszona także przez facetów. Decydujący jest nie tylko materiał, ale i mechanizm.
Gatunków biżuterii pozostaje naprawdę dużo. Jeśli już wybieramy czasem warto znaleźć niedużą firmę jubilerską. Wyroby będą dużo przedniejszej klasy i również delikatnie w niższej cenie.

biżuteria 2020